Results and times courtesy of Elite Timing Belfast
U16Female                                                            Start Time        Finish               Time

Stage classification on left
2. 505 Lucy O’Donnell Team Ireland 12:12:00,0 — 12:19:09,5 — 00:07:09.5
1. 504 Caoimhe Obrien Team Ireland 12:11:00,0 — 12:18:02,1 — 00:07:02.1
3. 510 Beth Morrow Edinburgh RC 12:10:00,0 — 12:17:21,5 — 00:07:21.5
9. 502 Faith Hilliard Team Ireland 12:09:00,0 — 12:16:51,6 — 00:07:51.6
8. 512 Ciara Kelly North Pole CC 12:08:00,0 — 12:15:40,0 — 00:07:40.0
5. 501 Eva Brennan Team Ireland 12:07:00,0 — 12:14:34,5 — 00:07:34.5
11. 509 Ellie Kelso Team Ireland 12:06:00,0 — 12:14:03,7 — 00:08:03.7
7. 511 Tara Russell Kissane Killarney Cycling Club 12:05:00,0 — 12:12:37,6 — 00:07:37.6
10. 507 Rachael McLaughlin Ballymoney CC 12:04:00,0 — 12:11:58,2 — 00:07:58.2
4. 503 Maria McAllister Team Ireland 12:03:00,0 — 12:10:32,6 — 00:07:32.6
12. 514 Shellan Leeming RL360 ISLE OF MAN 12:01:00,0 — 12:09:46,0 — 00:08:46.0
6. 508 Katie Neill Carn Wheelers 12:02:00,0 — 12:09:35,6 — 00:07:35.6
13. 513 Chantel Smyth North Pole CC 12:00:00,0 — 12:08:56,5 — 00:08:56.5
U16Male
2. 276 Oscar Onley Squadra Scozzese 11:59:00,0 — 12:04:54,0 — 00:05:54.0
1. 266 Will Corkill RL360 ISLE OF MAN 11:58:00,0 — 12:03:51,4 — 00:05:51.4
6. 268 James Harrison RL360 ISLE OF MAN 11:57:00,0 — 12:03:04,6 — 00:06:04.6
8. 275 Aaron King Squadra Scozzese 11:56:00,0 — 12:02:05,2 — 00:06:05.2
16. 206 Daniel Yon Hin Team Ireland 11:55:00,0 — 12:01:13,6 — 00:06:13.6
7. 265 Matthew Cooil RL360 ISLE OF MAN 11:54:00,0 — 12:00:05,2 — 00:06:05.2
3. 234 Alex Gibb Edinburgh RC 11:53:00,0 — 11:59:00,7 — 00:06:00.7
18. 277 Callum Reid Squadra Scozzese 11:52:00,0 — 11:58:15,4 — 00:06:15.4
13. 267 Tyler Hannay RL360 ISLE OF MAN 11:51:00,0 — 11:57:11,7 — 00:06:11.7
30. 201 Ciaran Dixon Team Ireland 11:50:00,0 — 11:56:24,4 — 00:06:24.4
29. 223 Stephen Crowley Comeragh Cycling Club 11:49:00,0 — 11:55:23,7 — 00:06:23.7
19. 221 Owen Lightfoot Bourne Wheelers 11:48:00,0 — 11:54:16,6 — 00:06:16.6
17. 283 Alexander Ball West Lothian Clarion 11:47:00,0 — 11:53:13,7 — 00:06:13.7
4. 240 Darren Rafferty Island Wheelers Cycling Club 11:46:00,0 — 11:52:01,8 — 00:06:01.8
11. 204 Aaron Rafferty Team Ireland 11:45:00,0 — 11:51:08,6 — 00:06:08.6
25. 205 Donal Walsh Team Ireland 11:44:00,0 — 11:50:21,6 — 00:06:21.6
12. 252 Sean Barrett O’Leary Stone Kanturk 11:43:00,0 — 11:49:11,4 — 00:06:11.4
52. 280 Jamie Meehan tir chonaill gap cc 11:42:00,0 — 11:48:42,0 — 00:06:42.0
26. 269 Corrin Leeming RL360 ISLE OF MAN 11:41:00,0 — 11:47:21,9 — 00:06:21.9
40. 245 Patrick Galvin Killarney Cycling Club 11:40:00,0 — 11:46:30,4 — 00:06:30.4
9. 207 Matthew Devins Connacht-Velotec 11:39:00,0 — 11:45:05,9 — 00:06:05.9
5. 231 Lucien Cuming East Bradford Cycling Club 11:38:00,0 — 11:44:04,4 — 00:06:04.4
23. 270 Aaron Lund RL360 ISLE OF MAN 11:37:00,0 — 11:43:21,5 — 00:06:21.5
22. 239 Samuel Holwill Hafren CC 11:36:00,0 — 11:42:18,9 — 00:06:18.9
42. 232 Murray Lawson East Kilbride Road Club 11:35:00,0 — 11:41:34,6 — 00:06:34.6
24. 210 Keith Mulroy Connacht-Velotec 11:34:00,0 — 11:40:21,5 — 00:06:21.5
31. 243 Stefan Caulfield-Dreier Killarney Cycling Club 11:33:00,0 — 11:39:25,7 — 00:06:25.7
57. 259 Joseph Owens Omagh Wheelers 11:32:00,0 — 11:38:44,2 — 00:06:44.2
45. 271 John Roberts Salt Ayre Cog Set 11:31:00,0 — 11:37:36,4 — 00:06:36.4
58. 228 Alexander MacLeod Deeside Thistle Cycling Club 11:30:00,0 — 11:36:45,6 — 00:06:45.6
27. 226 Miceal Hayes Comeragh Cycling Club 11:29:00,0 — 11:35:22,9 — 00:06:22.9
39. 238 Fintan Caulfield Greenmount Cycling Academy 11:28:00,0 — 11:34:29,7 — 00:06:29.7
41. 282 Eoin Moloney Tralee Manor West IBike BC 11:27:00,0 — 11:33:34,5 — 00:06:34.5
49. 250 William Callaghan North Pole CC 11:26:00,0 — 11:32:39,9 — 00:06:39.9
37. 286 Sean Lenehan Navan Road Club 11:25:00,0 — 11:31:29,2 — 00:06:29.2
34. 253 Liam Crowley O’Leary Stone Kanturk 11:24:00,0 — 11:30:28,3 — 00:06:28.3
43. 263 Oisin McGee Ratoath Wheelers Road Cycling Club 11:23:00,0 — 11:29:35,6 — 00:06:35.6
10. 212 Jonny Foster Leinster 11:22:00,0 — 11:28:07,3 — 00:06:07.3
36. 260 Somhairle Owens Fisher Omagh Wheelers 11:21:00,0 — 11:27:28,9 — 00:06:28.9
75. 216 Rowan Montgomery Ballymoney CC 11:20:00,0 — 11:27:00,9 — 00:07:00.9
56. 208 Darren Foy Connacht-Velotec 11:19:00,0 — 11:25:44,0 — 00:06:44.0
38. 278 Christopher Donald Team madigan 11:18:00,0 — 11:24:29,3 — 00:06:29.3
32. 211 Eoghan Cooke Leinster 11:17:00,0 — 11:23:26,5 — 00:06:26.5
61. 254 Arnaud Dumoulin O’Leary Stone Kanturk 11:16:00,0 — 11:22:49,3 — 00:06:49.3
51. 213 Ryan Geraghty Leinster 11:15:00,0 — 11:21:42,0 — 00:06:42.0
60. 209 Eoghan Jennings Connacht-Velotec 11:14:00,0 — 11:20:47,2 — 00:06:47.2
48. 246 Tadhg O Shea Killarney Cycling Club 11:13:00,0 — 11:19:39,4 — 00:06:39.4
20. 264 Jack Christian RL360 ISLE OF MAN 11:12:00,0 — 11:18:18,2 — 00:06:18.2
46. 251 James Aspell O’Leary Stone Kanturk 11:11:00,0 — 11:17:38,8 — 00:06:38.8
59. 203 Callum Owens Team Ireland 11:10:00,0 — 11:16:46,5 — 00:06:46.5
66. 224 Ciaran Frisby Comeragh Cycling Club 11:09:00,0 — 11:15:52,3 — 00:06:52.3
50. 215 James Willett Leinster 11:08:00,0 — 11:14:41,5 — 00:06:41.5
72. 248 Leo Gunning Lakeside Wheelers Mullingar 11:07:00,0 — 11:13:57,2 — 00:06:57.2
76. 237 Ciaran Mc Gettigan Errigal CC 11:06:00,0 — 11:13:06,5 — 00:07:06.5
81. 244 Lorcan Daly Killarney Cycling Club 11:05:00,0 — 11:12:18,9 — 00:07:18.9
55. 225 Luke Griffin Comeragh Cycling Club 11:04:00,0 — 11:10:42,9 — 00:06:42.9
74. 272 Ben Murphy Sliabh luchra cycling club 11:03:00,0 — 11:10:00,4 — 00:07:00.4
54. 220 Dylan Hayes Bikeworx 11:02:00,0 — 11:08:42,8 — 00:06:42.8
78. 229 Ben Flanagan Derwentside Cycling Club 11:01:00,0 — 11:08:12,6 — 00:07:12.6
64. 230 Cameron Brown Discovery Junior Cycle Club 11:00:00,0 — 11:06:51,8 — 00:06:51.8
44. 258 Luke Thompson O’Leary Stone Kanturk 10:59:00,0 — 11:05:35,9 — 00:06:35.9
47. 219 Christopher Neill BANBRIDGE CC 10:58:00,0 — 11:04:38,8 — 00:06:38.8
14. 233 Ross Birrell Edinburgh RC 10:57:00,0 — 11:03:11,7 — 00:06:11.7
53. 227 Kian O Connor Cork County Cycling Club 10:56:00,0 — 11:02:42,1 — 00:06:42.1
28. 202 Mark McGarry Team Ireland 10:55:00,0 — 11:01:23,2 — 00:06:23.2
62. 284 George Freeman West Lothian Clarion 10:54:00,0 — 11:00:49,5 — 00:06:49.5
65. 218 Peter Steele Ballymoney CC 10:53:00,0 — 10:59:52,1 — 00:06:52.1
67. 273 Dan Murphy Sliabh luchra cycling club 10:52:00,0 — 10:58:52,8 — 00:06:52.8
35. 262 Odhran Doogan powerhouse sport 10:51:00,0 — 10:57:28,7 — 00:06:28.7
21. 236 Cathal Gallagher Errigal CC 10:50:00,0 — 10:56:18,3 — 00:06:18.3
80. 281 Thomas O Shea tir chonaill gap cc 10:49:00,0 — 10:56:18,2 — 00:07:18.2
68. 222 Teelin Cahoon Clann Eireann 10:48:00,0 — 10:54:53,4 — 00:06:53.4
70. 249 Tommy Hogan Lakeside Wheelers Mullingar 10:47:00,0 — 10:53:54,9 — 00:06:54.9
77. 242 Louie Urquhart-Dixon Johnstone jets 10:46:00,0 — 10:53:11,7 — 00:07:11.7
63. 279 Johnnie McAuley Team madigan 10:45:00,0 — 10:51:49,6 — 00:06:49.6
83. 257 Ruairi Murphy O’Leary Stone Kanturk 10:44:00,0 — 10:51:24,7 — 00:07:24.7
71. 235 Louis Moore Edinburgh RC 10:43:00,0 — 10:49:56,2 — 00:06:56.2
69. 247 Conor N Farrell Lakeside Wheelers Mullingar 10:42:00,0 — 10:48:54,0 — 00:06:54.0
79. 217 Craig Moss Ballymoney CC 10:41:00,0 — 10:48:16,5 — 00:07:16.5
73. 261 Conor Murphy Rogers Orwell Wheelers CC 10:40:00,0 — 10:46:58,6 — 00:06:58.6
85. 256 Tom Moriarty O’Leary Stone Kanturk 10:38:00,0 — 10:46:14,2 — 00:08:14.2
33. 214 Ronan O Connor Leinster 10:39:00,0 — 10:45:27,7 — 00:06:27.7
82. 285 Brian O’Riordan Cork County Cycling Club 10:37:00,0 — 10:44:22,8 — 00:07:22.8
84. 241 Jamie Cooke Johnstone jets 10:35:00,0 — 10:42:50,7 — 00:07:50.7
15. 274 Daniel Kain Squadra Scozzese 10:36:00,0 — 10:42:12,4 — 00:06:12.4
U14Female
1. 195 Morven Yeoman East Kilbride Road Club 10:31:00,0 — 10:38:00,7 — 00:07:00.7
2. 182 Aoife O’Brien Team Ireland 10:30:00,0 — 10:37:14,4 — 00:07:14.4
5. 193 Jacqui Kinsey Sportcity Velo 10:29:00,0 — 10:36:30,1 — 00:07:30.1
3. 180 Erin Creighton Team Ireland 10:28:00,0 — 10:35:24,8 — 00:07:24.8
4. 184 Annie Roche Team Ireland 10:27:00,0 — 10:34:29,1 — 00:07:29.1
8. 187 Isla Long Deeside Thistle Cycling Club 10:26:00,0 — 10:33:48,6 — 00:07:48.6
9. 186 Ailsa Long Deeside Thistle Cycling Club 10:25:00,0 — 10:32:54,3 — 00:07:54.3
6. 194 Anna Reid Squadra Scozzese 10:24:00,0 — 10:31:43,3 — 00:07:43.3
14. 191 Nancye Roberts Salt Ayre Cog Set 10:22:00,0 — 10:30:52,5 — 00:08:52.5
7. 185 Rachel White Team Ireland 10:23:00,0 — 10:30:46,3 — 00:07:46.3
10. 183 Katie Reilly Team Ireland 10:21:00,0 — 10:29:02,4 — 00:08:02.4
13. 192 Amy Fleming Sliabh luchra cycling club 10:20:00,0 — 10:28:43,2 — 00:08:43.2
11. 181 Shauna Finn Team Ireland 10:19:00,0 — 10:27:20,5 — 00:08:20.5
12. 189 Rachel McAuliffe O’Leary Stone Kanturk 10:18:00,0 — 10:26:41,9 — 00:08:41.9
15. 188 Danielle Brennan O’Leary Stone Kanturk 10:17:00,0 — 10:25:57,1 — 00:08:57.1
U14Male
3. 106 David Shine Team Ireland 10:16:00,00 — 10:22:18,71 — 00:06:18.7
2. 104 Adam Gilsenan Team Ireland 10:15:00,00 — 10:21:17,47 — 00:06:17.4
6. 121 Archie Ellen Edinburgh RC 10:14:00,00 — 10:20:28,50 — 00:06:28.5
8. 105 Conal Scully Team Ireland 10:13:00,00 — 10:19:31,99 — 00:06:31.9
5. 103 Rory Gallagher Team Ireland 10:12:00,00 — 10:18:27,12 — 00:06:27.1
9. 116 Sebastien Cuming East Bradford Cycling Club 10:11:00,00 — 10:17:34,76 — 00:06:34.7
4. 101 Quillan Donnelly Team Ireland 10:10:00,00 — 10:16:26,85 — 00:06:26.8
1. 119 Alfie Atterton Edinburgh RC 10:09:00,00 — 10:15:13,49 — 00:06:13.4
7. 102 Conor Gallagher Team Ireland 10:08:00,00 — 10:14:31,77 — 00:06:31.7
11. 144 Rory Knowles MI Racing Academy 10:07:00,00 — 10:13:39,30 — 00:06:39.3
17. 140 Adam Lenihan Killarney Cycling Club 10:06:00,00 — 10:12:51,13 — 00:06:51.1
21. 154 Ralf Holden RL360 ISLE OF MAN 10:05:00,00 — 10:11:57,34 — 00:06:57.3
13. 150 Luke Moynihan O’Leary Stone Kanturk 10:04:00,00 — 10:10:46,11 — 00:06:46.1
14. 107 Adam McGeever AAA CYCLING 10:03:00,00 — 10:09:47,50 — 00:06:47.5
20. 117 Finn McHenry East Kilbride Road Club 10:02:00,00 — 10:08:57,15 — 00:06:57.1
12. 156 Zac Walker RL360 ISLE OF MAN 10:01:00,00 — 10:07:43,02 — 00:06:43.0
42. 115 Ciaran Connor Drogheda Wheelers 10:00:00,00 — 10:07:23,06 — 00:07:23.0
31. 146 Andrew Kelly Moynalty Skyway 9:59:00,00 — 10:06:08,31 — 00:07:08.3
19. 131 Daragh Jennings Galway Bay Cycling Club 9:58:00,00 — 10:04:55,90 — 00:06:55.9
18. 152 Patrick O’Loughlin PANDUIT Carrick Wheelers 9:57:00,00 — 10:03:53,69 — 00:06:53.6
22. 132 Alex Beldon Ilkley CC 9:56:00,00 — 10:02:59,58 — 00:06:59.5
33. 139 Shane Galvin Killarney Cycling Club 9:55:00,00 — 10:02:09,58 — 00:07:09.5
34. 151 Sean Tarrant O’Leary Stone Kanturk 9:54:00,00 — 10:01:09,71 — 00:07:09.7
10. 114 Cameron Stromberg Deeside Thistle Cycling Club 9:53:00,00 — 9:59:38,98 — 00:06:38.9
36. 109 Aaron Wright Ballymoney CC 9:52:00,00 — 9:59:11,72 — 00:07:11.7
29. 153 Shea O’Kane Phoenix CC 9:51:00,00 — 9:58:07,67 — 00:07:07.6
37. 142 Mikey Flaherty Lakeside Wheelers Mullingar 9:50:00,00 — 9:57:13,46 — 00:07:13.4
39. 148 Ewan Mc Conville O’Leary Stone Kanturk 9:49:00,00 — 9:56:13,99 — 00:07:13.9
23. 120 Ross Bryant Edinburgh RC 9:48:00,00 — 9:55:02,08 — 00:07:02.0
38. 161 Robin Steer Cycling Club Hackney 9:47:00,00 — 9:54:13,62 — 00:07:13.6
28. 141 Louis Steadman Murphy Killarney Cycling Club 9:46:00,00 — 9:53:06,78 — 00:07:06.7
27. 111 Hayden Power Comeragh Cycling Club 9:45:00,00 — 9:52:05,32 — 00:07:05.3
26. 162 Aaron Archibald Navan Road Club 9:44:00,00 — 9:51:03,99 — 00:07:03.9
40. 124 Euan Walkingshaw Edinburgh RC 9:43:00,00 — 9:50:18,89 — 00:07:18.8
15. 145 Matthew Galea Pirotta Mosta Cycling Club – Malta 9:42:00,00 — 9:48:47,86 — 00:06:47.8
35. 118 Neil Kelso East Tyrone Cyclng Club 9:41:00,00 — 9:48:10,23 — 00:07:10.2
24. 149 Patrick Morley O’Leary Stone Kanturk 9:40:00,00 — 9:47:02,79 — 00:07:02.7
32. 125 Elijah Mc Ginley Errigal CC 9:39:00,00 — 9:46:08,67 — 00:07:08.6
30. 110 Corey Whiteford Clydesdale Colts – RACC 9:38:00,00 — 9:45:07,76 — 00:07:07.7
50. 160 Matt Griffin O’Leary Stone Kanturk 9:37:00,00 — 9:44:39,96 — 00:07:39.9
48. 112 Viktor Ladrière CYELO TEAM 9:36:00,00 — 9:43:38,84 — 00:07:38.8
25. 134 Oisin Ferrity Island Wheelers Cycling Club 9:35:00,00 — 9:42:03,24 — 00:07:03.2
44. 137 Keir Gaffney Johnstone jets 9:34:00,00 — 9:41:27,89 — 00:07:27.8
41. 163 Darragh Lenehan Ballymoney CC 9:33:00,00 — 9:40:21,93 — 00:07:21.9
47. 155 Callum Salisbury RL360 ISLE OF MAN 9:32:00,00 — 9:39:38,64 — 00:07:38.6
45. 122 Sam Kitchin Edinburgh RC 9:31:00,00 — 9:38:34,00 — 00:07:34.0
16. 138 Jamie Thomson Johnstone jets 9:30:00,00 — 9:36:49,76 — 00:06:49.7
46. 143 Finley Bass MI Racing Academy 9:29:00,00 — 9:36:34,60 — 00:07:34.6
53. 113 Arthur Schröder CYELO TEAM 9:28:00,00 — 9:35:59,64 — 00:07:59.6
58. 108 Kurtis Williamson Ballymoney CC 9:27:00,00 — 9:35:18,76 — 00:08:18.7
51. 128 Fliónn McLaughlin Foyle Cycling 9:26:00,00 — 9:33:46,75 — 00:07:46.7
49. 127 Caolan McHugh four masters 9:25:00,00 — 9:32:38,92 — 00:07:38.9
59. 164 Curtis Neill Carn Wheelers 9:24:00,00 — 9:32:19,74 — 00:08:19.7
52. 136 Fraser Elsby Johnstone jets 9:23:00,00 — 9:30:47,13 — 00:07:47.1
57. 130 Eoin Hopwood Galway Bay Cycling Club 9:22:00,00 — 9:30:17,05 — 00:08:17.0
55. 123 Thomas Simpson Edinburgh RC 9:21:00,00 — 9:29:06,60 — 00:08:06.6
54. 159 Billy Black Unattached 9:20:00,00 — 9:28:02,70 — 00:08:02.7
56. 157 Dinny Murphy Sliabh luchra cycling club 9:19:00,00 — 9:27:13,42 — 00:08:13.4
60. 147 James Gleeson North Pole CC 9:18:00,00 — 9:26:21,56 — 00:08:21.5
61. 129 Darragh O Donnell Foyle Cycling 9:17:00,00 — 9:25:35,92 — 00:08:35.9
43. 158 Luke Donald Team madigan 9:16:00,00 — 9:23:25,91 — 00:07:25.9
U12Female
1. 96 Aine Doherty vc glendale 09:12:00,0 — 09:19:02,5 — 00:07:02.5
2. 89 Isla McCutcheon Johnstone jets 09:11:00,0 — 09:18:42,5 — 00:07:42.5
4. 86 Rudie Shearer Edinburgh RC 09:10:00,0 — 09:17:58,6 — 00:07:58.6
3. 88 Aliyah Rafferty Island Wheelers Cycling Club 09:09:00,0 — 09:16:54,6 — 00:07:54.6
6. 82 Millie Thomson Deeside Thistle Cycling Club 09:08:00,0 — 09:16:25,3 — 00:08:25.3
5. 93 Sophie Smith RL360 ISLE OF MAN 09:07:00,0 — 09:15:02,7 — 00:08:02.7
8. 83 Zoe Lindsay Dromore Cycling Club 09:06:00,0 — 09:14:34,6 — 00:08:34.6
7. 95 Nuala Moloney unattached 09:05:00,0 — 09:13:26,6 — 00:08:26.6
14. 84 Anna Birrell Edinburgh RC 09:04:00,0 — 09:13:19,4 — 00:09:19.4
12. 92 Florence Griffin RL360 ISLE OF MAN 09:03:00,0 — 09:12:10,2 — 00:09:10.2
11. 90 Shayna Daly Killarney Cycling Club 09:02:00,0 — 09:11:09,6 — 00:09:09.6
10. 87 Niamh Waters Edinburgh RC 09:01:00,0 — 09:10:05,6 — 00:09:05.6
9. 80 Hannah Hayes Comeragh Cycling Club 09:00:00,0 — 09:09:02,6 — 00:09:02.6
17. 94 Kate Murphy Sliabh luchra cycling club 08:59:00,0 — 09:08:37,7 — 00:09:37.7
18. 85 Bethan Kitchin Edinburgh RC 08:58:00,0 — 09:08:08,3 — 00:10:08.3
15. 97 Sophie English Bohermeen Cycling Club 08:57:00,0 — 09:06:30,5 — 00:09:30.5
16. 91 Aine Reilly Orwell Wheelers CC 08:56:00,0 — 09:05:34,5 — 00:09:34.5
13. 81 Hope Thomson Deeside Thistle Cycling Club 08:55:00,0 — 09:04:12,6 — 00:09:12.6
U12Male
2. 42 Joe Cosgrove PH-Mas/Paul Milnes Cycles 08:54:00,0 — 09:00:50,6 — 00:06:50.6
11. 46 Cian Howard RL360 ISLE OF MAN 08:53:00,0 — 09:00:17,4 — 00:07:17.4
3. 30 Isaac Wytchard LAR Raceskin 08:52:00,0 — 08:59:08,5 — 00:07:08.5
7. 27 Seth Jackson LAR Raceskin 08:51:00,0 — 08:58:12,9 — 00:07:12.9
9. 44 Oscar Gaylor RL360 ISLE OF MAN 08:50:00,0 — 08:57:13,4 — 00:07:13.4
6. 9 Patrick Casey Cycle Sport Pendle 08:49:00,0 — 08:56:12,7 — 00:07:12.7
17. 18 Luis Ryder Edinburgh RC 08:48:00,0 — 08:55:28,5 — 00:07:28.5
4. 51 Ivan Sorby RL360 ISLE OF MAN 08:47:00,0 — 08:54:11,8 — 00:07:11.8
1. 17 Elliot Rowe Edinburgh RC 08:46:00,0 — 08:52:48,6 — 00:06:48.6
19. 29 Joseph Turnbull LAR Raceskin 08:45:00,0 — 08:52:38,9 — 00:07:38.9
5. 24 Oliver Kelly Johnstone jets 08:44:00,0 — 08:51:12,6 — 00:07:12.6
8. 3 Willem O Connor Munster Academy 08:43:00,0 — 08:50:13,1 — 00:07:13.1
10. 4 Stephen Sheehan Munster Academy 08:42:00,0 — 08:49:15,4 — 00:07:15.4
26. 16 Innes McDonald Edinburgh RC 08:41:00,0 — 08:48:54,4 — 00:07:54.4
24. 37 Sam Coleman Orchard CC 08:40:00,0 — 08:47:53,6 — 00:07:53.6
15. 40 Ryan Fox Orwell Wheelers CC 08:39:00,0 — 08:46:26,7 — 00:07:26.7
18. 2 Eoghan Lattimore Munster Academy 08:38:00,0 — 08:45:29,2 — 00:07:29.2
21. 54 Ethan Doherty Westport Covey Wheelers 08:37:00,0 — 08:44:41,9 — 00:07:41.9
13. 15 Rhys Edwards Edinburgh RC 08:36:00,0 — 08:43:23,7 — 00:07:23.7
22. 55 Charlie Kelly Westport Covey Wheelers 08:35:00,0 — 08:42:45,0 — 00:07:45.0
30. 5 Karl Rockett ARDS CYCLING CLUB 08:34:00,0 — 08:41:58,5 — 00:07:58.5
20. 1 Tom Kinsella Munster Academy 08:33:00,0 — 08:40:39,9 — 00:07:39.9
23. 26 Dan Cosgrove LAR Raceskin 08:32:00,0 — 08:39:48,6 — 00:07:48.6
14. 28 Ryan Oldfield LAR Raceskin 08:31:00,0 — 08:38:24,2 — 00:07:24.2
12. 38 Seth Dunwoody Orchard CC 08:30:00,0 — 08:37:23,7 — 00:07:23.7
16. 25 Callum Steadman Murphy Killarney Cycling Club 08:29:00,0 — 08:36:27,8 — 00:07:27.8
31. 11 Alex McCollum East Tyrone Cyclng Club 08:28:00,0 — 08:35:58,8 — 00:07:58.8
36. 10 Archie Marshall Dawson Deeside Thistle Cycling Club 08:27:00,0 — 08:35:11,3 — 00:08:11.3
32. 31 Rhys Wytchard LAR Raceskin 08:26:00,0 — 08:34:02,1 — 00:08:02.1
33. 57 Donnchadh Roarty Errigal CC 08:25:00,0 — 08:33:02,2 — 00:08:02.2
29. 14 Martin Cunnane Edinburgh RC 08:24:00,0 — 08:31:58,3 — 00:07:58.3
25. 23 Daniel Scott Island Wheelers Cycling Club 08:23:00,0 — 08:30:53,6 — 00:07:53.6
35. 22 Darragh Higgins Galway Bay Cycling Club 08:22:00,0 — 08:30:11,1 — 00:08:11.1
28. 33 Maximilian Fitzgerald O’Leary Stone Kanturk 08:21:00,0 — 08:28:57,7 — 00:07:57.7
41. 48 Orry Lund RL360 ISLE OF MAN 08:20:00,0 — 08:28:34,5 — 00:08:34.5
37. 41 Killian O’Brien Orwell Wheelers CC 08:19:00,0 — 08:27:12,7 — 00:08:12.7
27. 12 Seb Kinsey Eastlands Velo 08:18:00,0 — 08:25:55,1 — 00:07:55.1
39. 52 Luca Holmes SCOTT ORWELL WHEELERS 08:17:00,0 — 08:25:17,7 — 00:08:17.7
34. 43 Deaglan Blake RL360 ISLE OF MAN 08:16:00,0 — 08:24:06,0 — 00:08:06.0
42. 6 Daniel Wright Ballymoney CC 08:15:00,0 — 08:23:37,3 — 00:08:37.3
47. 7 Cillian Owens Bohermeen Cycling Club 08:14:00,0 — 08:22:47,4 — 00:08:47.4
45. 47 Rio Kelly RL360 ISLE OF MAN 08:13:00,0 — 08:21:43,4 — 00:08:43.4
38. 39 Joshua Gallagher Orchard CC 08:12:00,0 — 08:20:16,0 — 00:08:16.0
40. 35 Eoghan McKenna Omagh Wheelers 08:11:00,0 — 08:19:30,4 — 00:08:30.4
44. 49 Charlie Scarffe RL360 ISLE OF MAN 08:10:00,0 — 08:18:40,9 — 00:08:40.9
50. 13 Edwyn Atterton Edinburgh RC 08:09:00,0 — 08:18:08,4 — 00:09:08.4
48. 32 Leo Bass MI Racing Academy 08:08:00,0 — 08:16:55,0 — 00:08:55.0
43. 19 Ben Reilly Emyvale 08:07:00,0 — 08:15:37,7 — 00:08:37.7
46. 53 Eoin Hilliard unattached 08:06:00,0 — 08:14:44,5 — 00:08:44.5
51. 36 Matthew McKenna Omagh Wheelers 08:05:00,0 — 08:14:16,2 — 00:09:16.2
49. 21 Daniel Mc Gettigan Errigal CC 08:04:00,0 — 08:13:08,0 — 00:09:08.0
52. 34 Michael Nolan O’Leary Stone Kanturk 08:03:00,0 — 08:13:02,0 — 00:10:02.0
53. 20 Oisin Martin Errigal CC 08:02:00,0 — 08:12:07,2 — 00:10:07.2
54. 56 Cian Corcoran Errigal CC 08:01:00,0 — 08:11:23,3 — 00:10:23.3
Number of records: 246